Promocje

Nowe

Perfumy

Zmysł węchu jest jednym z ważniejszych naszych zmysłów i ma ogromny wpływ na to jak postrzegamy rzeczywistość. Nie dziwi więc, że perfumy są używane przez człowieka od tysięcy lat. Dobrze dobrany zapach powoduje, że inni uważają nas za interesujących i atrakcyjnych. Perfumy mają ogromną moc, której grzechem byłoby nie wykorzystać. Za ich sprawą ...

Zmysł węchu jest jednym z ważniejszych naszych zmysłów i ma ogromny wpływ na to jak postrzegamy rzeczywistość. Nie dziwi więc, że perfumy są używane przez człowieka od tysięcy lat. Dobrze dobrany zapach powoduje, że inni uważają nas za interesujących i atrakcyjnych. Perfumy mają ogromną moc, której grzechem byłoby nie wykorzystać. Za ich sprawą możemy kreować swój wizerunek, a także przyciągać zainteresowanie płci przeciwnej. Producenci perfum tworzą zapachy dla kobiet, zapachy dla mężczyzn, a także perfumy unisex, które idealnie sprawdzają się w przypadku obu płci.

Zapach dopasowany do naszej osobowości i temperamentu sprawia, że czujemy się pewni siebie i atrakcyjni. Zarówno perfumy dla mężczyzn, jak i perfumy dla kobiet możemy dobierać zależnie od pory dnia, a także od pory roku. W ciągu dnia często decydujemy się na zapachy lekkie i rześkie, które pozwalają nam się czuć komfortowo, jednocześnie nie są nadmiernie wyczuwalne przez otoczenie. Wieczorem zaś stawiamy na zapachy cięższe i bardziej zmysłowe.

Więcej
na stronie
Pokaż1 - 6 W 25 przedmioty
-60%

Perfumy inspirowane zapachem "ANGEL", światowej marki Thierry Mugler.

26,40 zł 66,00 zł
Cena obniżona!
-60%

Perfumy inspirowane zapachem "OPIUM", światowej marki YSL. 

26,40 zł 66,00 zł
Cena obniżona!
-60%

Perfumy inspirowane zapachem "HYPNOTIC", światowej marki Christian Dior. 

26,40 zł 66,00 zł
Cena obniżona!
-60%

Perfumy inspirowane zapachem "LACOSTE", światowej marki Lacoste. 

26,40 zł 66,00 zł
Cena obniżona!
-60%

Perfumy inspirowane zapachem "LA NUIT TRESOR", światowej marki Lancome. 

26,40 zł 66,00 zł
Cena obniżona!
-60%

Perfumy inspirowane zapachem "BLACK OPIUM", światowej marki YSL. 

26,40 zł 66,00 zł
Cena obniżona!
Pokaż1 - 6 W 25 przedmioty